הגעתם לאתר של לאה שירה גד

פתיחת תקשור
72 / 100

הסרת קללות ועין הרע

טיפול סודי מהקבלה המעשית חומרים חזקים לסלק שונאים ולטהר את האנשים ואת הבית לתמיד!!! ברשותי חומרים נדירים שהורסים את הקללות ומטפלים חזק בסילוק עין הרע ופגיעה במי שעושה את העין תקבלו חומרים + הדרכה והסבר מלא לעשייה.

טיפול מיוחד הדרכה וביצוע בפועל שייך להסרת כישוף עין הרע היא אמונה שנפוצה בהרבה מאוד תרבויות ודתות. נהוג לראות בו כוח רב עוצמה שאם לא מנטרלים אותו במהירות, הוא עשוי להרוס חיים. כשם שקללות מילוליות הן פוגעניות מאוד, כך גם קללות רוחניות – כאשר, שתי הוריאציות משדרות אנרגיה שלילית ורצון להרע. בהתחשב בתפיסה הרווחת שכל מה שאנו חווים סביבנו, בין אם פיזי, רגשי או סמלי הוא פיסה של מידע, כך גם קללה היא פיסת מידע המסתמכת על רצון. רצון להרע.

המחשבה הרעה שלנו היא כמו טיפה במים שהופכת לאדווה ומרימה אחריה גל גדול ששוטף את שדה האנרגיה. חומרת המחשבה הרעה היא זו שקובעת את גודל הגלים ואלה יוצרים את התהודה. פנייה אל מדיום, מיסטיקן או יועץ המתמחה בהסרת כישופים וקללות. הרבה מאוד אנשים חשים כי הם לא מסוגלים להתמודד לבד וזקוקים לייעוץ מקצועי.

כשם שזוגות שחווים בעיות, פונים למטפל זוגי, כך גם בעניינים רוחניים, מומלץ לפנות ליועצים מקצועיים מעולם המיסטיקה. אלטרנטיבה זו עשויה להבהיר איזה סוג של קללה או רוח רעה שוכנת בכם, מדוע היא הוטלה עליכם וכיצד כדאי להסיר אותה

לאה שירה גד | 052-2849794

מומלץ להתקשר!

72 / 100