הגעתם לאתר של לאה שירה גד

פתיחת תקשור
68 / 100

מאגיה לבנה

סוגי כישוף מותרים לפי הקבלה המומחיות של לאה שירה גד

היא ב -2 – מישורים

מאגיה לבנה זו מאגיה לפי הקבלה לא מזיקה ולא נופלת והורסת כמו מאגיה שחורה. זה מותר לעשות רק למי שבקי בקבלה מעשית ומבין איך לפעול.הידע הקבלי מביא תוצאות נפלאות.

מישורים: ראשון: לאתר את הבעיות שהביאו לקרע החזרת אהבה ופרידה. שני: לתקן את בעיה שנוצרה ולחבר בין בני זוג לחזרה ביחד.סגולות כנגד עקרות, ללידה קלה, כיצד לשפר את כוח הגברא? כיצד להינצל או לבטל עין רעה וכישופים? כיצד לשמור על הילדים? שדים ורוחות, סוגיות שונות בהן דנים חכמי הקבלה כגון: יצירת גלימים, מותר או אסור, מעמדם בחברה וביהדות ועוד. מטרת הכישוף או המאגיה היא לגרום לכוחות עליונים לבצע את רצונו של האדם המבקש, לא באמצעות תפילה אלא תוך שימוש בכוחות חזקים יותר. רצון זה יכול להיות למשל הורדת או עצירת גשמים, ניצחון במלחמה (או כישלון לצד השני), לגרום לאדם אחר להתאהב במבקש/ת או לגרום לו להפסיק להיות מאוהב במי שהוא מאוהב בו כעת.

אם הכנסתם את עצמכם או מישהו אחר הכניס אתכם לפינה שמרגישה לכם חונקת או מגבילה, העבודה הזאת תפתח להם אפיקים חדשים, במידה ומעורבת פעילות מאגית חוסמת חזקה יהיו הוראות נוספות לעבודה אך התהליך יסתיים בתיקון הנדרש.

גם אם החסימה נוצרה לפני עשר שנים ויותר אפשר בהחלט לשחרר ולנקות את כל מה שנוצר מאז ולהגיע לשורש שיחשף וישוחרר הטיפול לפי הקבלה המעשית מותר ,ומשפר מאוד את המצב  .מומלץ לטפל רק לפי הקבלה למי שבאמת מבין ולמד לעשות את זה נכון.

לאה שירה גד | 052-2849794

מומלץ להתקשר!

68 / 100