הגעתם לאתר של לאה שירה גד

פתיחת תקשור
78 / 100

מדיום | מתקשרת

פתיחה של עבר עתיד הווה, בדיקת התאמה, תחזית שנתיים קדימה

 

פתיחה טלפונית, לפי זמן, ובשיחת יעוץ מקבלים את כל המידע על הזוגיות שהיתה, שקיימת או עתידית עם פירוט חודש בחודשו מדוייק מאוד.

מדיום | מתקשר הוא אדם הטוען או שטוענים עליו שהוא בעל יכולת לקלוט דברים הנסתרים מהחושים הרגילים, באמצעות תפיסה על-חושית וכישורים רוחניים.

השם "מדיום" משמש גם לתיאור אנשי במה אשר משתמשים בטכניקות שונות כגון זריזות ידיים וקריאה קרה על מנת ליצור את הרושם כי הם מחזיקים ביכולות מסוג זה, אף כי אינם טוענים לכך. כמו כן, נעשה שימוש בשם זה לתיאור האמונה כי ביכולתו של המוח להשפיע על העולם הפיזי, המונח "מדיום" מתייחס לאנשים בעלי יכולות על חושיות, השולטים באמנות התקשורת עם העולמות שמעבר. מדיום יכול להיות אדם שיודע לקרוא בקלפים, אדם רוחני שיודע לפענח סמלים וסימנים בתוך החיים, אדם בעל יכולת לקריאת מחשבות וכדומה.

מתקשרת היא אישה בעלת היכולת ליצור קשר עם עולמות שמעבר – כאשר על פי רוב, בהגדרה הקלאסית של תקשור – מתייחסים ליכולת ליצור קשר עם ישויות מסוימות שאינן בעולם הזה. בין אם מדובר בנשמות של אנשים שאינם בחיים עוד, במלאכים, בחוצנים או בישויות מממדים אחרים – הדבר מוגדר כתקשור. מכאן, כל מתקשרת היא בעצם גם מדיום, אולם לא כל מדיום חייבת להיות מתקשרת, שכן יכול להיות שיהיו לה כישורים על חושיים אחרים, שאינם בהכרח עונים להגדרה של תקשור קלאסי. 

לאה שירה גד | 052-2849794

מומלץ להתקשר!

78 / 100