כישופים מהקבלה לאהבה חזקה

12 / 100

פעולות להביא אהבה בין הגבר לאשה כישופי קבלה

קחו מספר עלים של רוזמרין טרי או יבש ומספר עלים של זעתר. פזרו בפינות הבית ומומלץ גם מעל המיטה – למשך 30 יום – , ותבקשו להסיר חסימות הגורמות למציאת בן /בתהזוג. מומלץ לקרוא במשך 14 יום אתשירת הים או את שיר השירים. החזיקו ביד ימין את אבן המונסטון ובקשו זיווג הגון, שאו אותו על גופכם יום יום או שימו אותה מתחת לכרית. כמו-כן, מומלץ לשים מספר עלים מצמחים אלו בכוס מים חמים ולשתות יחד עם כפית דבש.

להסתובב סביב ביתו 7 פעמים עם כיוון השעון להגיד שמו ושם אימו והכל פתוח ומשוחרר על פי סודות הקבלה אדם השותה מכוס הישועות שגילה את סודה הרשש הקדוש יראה ישועות. כוס הישועות והמשאלות האמיתית – עשויה כסף טהור. כוס זו יוצרה בדיוק רב על פי הכתוב בסיפרי הסוד והקבלה. הכוס בנוייה באופן כזה שמילואן של האותיות ניטבע בתוך המשקה שבכוס ותהליך ייצורה וחציבת האותיות בה לווה בהשגחה צמודה. .

הכוס נעשית על פי סודות הקבלה שגילה הרש"ש הקדוש, מגדולי המקובלים לפני כשלוש מאות שנה. בשימוש נכון של צירופי האותיות החקוקות בכוס מוצאים מזור למחלות קשות, לעין הרע לאהבה ,לאושר בבית ולמצוקות וקשיים. כמו כן משתמשים בכוס למילוי משאלות ותפילות למציאת זיווג, לפקידה בזרע ברקיימא, לשלום בית, להטבה בחינוך ילדים, לפרנסה, להצלחה בעסקים ועוד….

גביע השפע גביע הנהרות
לטיפול והגנה על בני הבית מכל המזיקין והמריעין.

ועוד ועוד… הכוס מגיעה בצירוף תפילה מיוחדת ויחודית שתסייע לכם רבות בקיום הסגולה.

 אם אין לבעל שלום בית. ושונא את אשתו . סגולה

לכתוב שמו ושמה כתיבה תמה על קלף חלק ועב בשורה אחת .

ותחת השורה הזאת יכתוב עוד שורה אחת .

“אתה שלום וביתך שלום וכל אשר לך שלום"

ולהניח הקלף בתוך איזו משקה עד שימחק הכתב . והבעל לא ידע כלל מזה

והאישה תיתן לבעלה לשתות המשקה הזה . ותעבור השנאה מלבו.

ורצוי בערב שבת

התקשרו ליעוץ תקשור 

0522-849-794

לאה שירה גד

12 / 100

כישופים ולחשים

10 / 100 Powered by Rank Math SEO כישופים ולחשים האם אתה קורבן של וודו לחשים מאגיה שחורה? האם הייתם רוצים להיות מוגנים מפני עין הרע,

Read More »
השאר תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *